Peeter-Pauli kogudus

Peeter-Pauli koguduse kantselei (Vene tn 18) on avatud:

Esmaspäeval 9.00 - 15.30

Kolmapäeval 9.00 - 15.30

Reedel 9.00 - 15.30 

Telefon: 6446367

 

KOGUDUSE TEATED: 

Suvine Missade kava algab esmaspäevast 24. juunist. Missad E,T,N,R kell 18, K kell 8.00. Laupäeval kl 8 ja 18 (pühapäeva eelõhtu). Pühapäeval nii nagu tavapäraselt: 10 poola k; 11.30 eesti k; 18.00 vene k. 

 

TOETA KOGUDUST:

Rooma Katoliku Kiriku Peeter-Pauli Kogudus Tallinnas 
Swed Bank: EE022200001120059545

 

Teised teated:

- 2023/2024 aasta katehhees täiskasvanutele toimub kolmapäeviti 18.30 alates 27. septembrist VHK auditooriums

-  Pühapäevakooli tunnid toiuvad pastoraalkeskuses pühapäeviti kl. 13.00. Lastemissa - kuu 1. ja 3. pühapäeval kl.11.30 pastoraalkeskuses III. korrusel. Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

- Iga kuu esimesel neljapäeval toimub Adoratsioon Pühima Altarisakramendi ees Peeter-Pauli katedraalis.

- Katehees Kuidas aru saada Piiblist esmaspäeviti alates 9. oktoobrist kell 18.45 pastoraalkeskuses. Kontakt isa Wodek, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..  

- Piibliring teisipäeviti alates 10. oktoobrist kell 18.45 pastoraalkeskuses. Kontakt isa Wodek, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..  

- Elav roosipärg. Palvegrupp, kus iga palvegrupi liige kohustub lugema ühe roosipärja saladuse iga päev. Kontakt ja lähemalt elavast roosipärja palvegrupist: Kristel Käär, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

- Karmeliitide ilmikordu kohtumised toimuvad Tallinna katedraali juures regulaarselt. Lähemalt Ene Mellowilt, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5207157.

- Neokatehumenaalse tee katehhees. Kontakt isa Alfonso, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

KONTSERDIKORRALDUS Peeter-Pauli koguduses

 

Üldised põhimõtted kontsedikorraldajatele.

1. Tallinna Pühade Apostlite Peetruse ja Pauluse katedraal (edaspidi: kirik) on Tallinna ajalooline hoone ja muinsuskaitse objekt, mille kaunis interjöör ja hea akustika sobib kontserdi korraldamiseks ning muusikateoste salvestamiseks. Kuna pühakoda on piiskoplik katedraal, siis kuulub siin esitatava muusikarepertuaari hulka ainult sakraalmuusika. Kontserdi kavandamisel ja muusikateose ettekandmisel palume sellega arvestada. Küsimuste korral võtta ühendust kogudusepreestriga.

2. Kontserdi kavandamisel võtta ühendust esmalt kirjalikulSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

3. Sooviavalduses märkida:

4. Sooviavalduse rahuldamisel Peeter-Pauli koguduse poolt määratakse tasu/annetus kirikule ruumi kasutamise eest, kas salvestamiseks või kontserdi ettekandmiseks ning sõlmitakse kiriku ja korraldaja poolne kirjalik kokkulepe..

5. Kiriku poolne vastutav kontaktisik on Marge – Marie Paas – See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 52 86 326.

6. Alati tuleb arvestada liturgia toimumisega ja teiste kiriklike talitustega pühakojas nagu laulatus, matused, katehhees, pühapäevakooli tunnid jne. Üldjuhul on võimalik õhtuti kontserditega alustada alates kella 19.30. Pühapäevit kella 15.00-17.00 või 20.00-22.00.

Võta meiega ühendust ja leiame kokkuleppe väärika kontserti korraldamiseks. 

Loodame, et meie kaunis katedraalis saavad kõlada imelised heliteosed ning mis puudutab paljude inimeste hinge ja südant. 

Tallinna Pühade Apostlite Peetruse ja Pauluse katedraal

August 2021