Peeter-Pauli kogudus

Peeter-Pauli koguduse kantselei (Vene tn 18) on avatud:

Esmaspäeval 9.00 - 15.30

Kolmapäeval 9.00 - 15.30

Reedel 9.00 - 15.30 

Telefon: 6446367

Peeter-Pauli koguduse teated: 

Eduard Profittlichi tekstikogumiku saab osta koguduse kantseleist (sularahas).

Neljapäeval 30. novembril tähistame püha Apostel Andrease kirikupüha.

Reedel, 1. detsembril pärast Püha Missat toimub Püha Johannes Paulus II saalis nüüd juba tavapärane Malta Ordu sõprade koosviibimine Jeesuse Pühima Südame reede puhul. Kõik on oodatud!

Järgmisel pühapäeval 3. detsembril algab advent ja tähistame advendi 1. pühapäeva.

Ilmunud on liturgilise aasta kalender - aadressiraamat, maksab 3 eurot. Müügil on Püha Peeter-Pauluse koguduse seinakalender 2024 (A3 formaadis, iga kuu ühel lehel). Hind on 10 eurot. Neid saab osta kantseleist või kiriku ukse juures.

Teised teated:

- 2023/2024 aasta katehhees täiskasvanutele toimub kolmapäeviti 18.30 alates 27. septembrist VHK auditooriums

-  Pühapäevakooli tunnid toiuvad pastoraalkeskuses pühapäeviti kl. 13.00. Lastemissa - kuu 1. ja 3. pühapäeval kl.11.30 pastoraalkeskuses III. korrusel. Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

- Iga kuu esimesel neljapäeval toimub Adoratsioon Pühima Altarisakramendi ees Peeter-Pauli katedraalis.

- Katehees Kuidas aru saada Piiblist esmaspäeviti alates 9. oktoobrist kell 18.45 pastoraalkeskuses. Kontakt isa Wodek, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..  

- Piibliring teisipäeviti alates 10. oktoobrist kell 18.45 pastoraalkeskuses. Kontakt isa Wodek, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..  

- Elav roosipärg. Palvegrupp, kus iga palvegrupi liige kohustub lugema ühe roosipärja saladuse iga päev. Kontakt ja lähemalt elavast roosipärja palvegrupist: Kristel Käär, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

- Karmeliitide ilmikordu kohtumised toimuvad Tallinna katedraali juures regulaarselt. Lähemalt Ene Mellowilt, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5207157.

- Neokatehumenaalse tee katehhees. Kontakt isa Alfonso, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

KONTSERDIKORRALDUS Peeter-Pauli koguduses

 

Üldised põhimõtted kontsedikorraldajatele.

1. Tallinna Pühade Apostlite Peetruse ja Pauluse katedraal (edaspidi: kirik) on Tallinna ajalooline hoone ja muinsuskaitse objekt, mille kaunis interjöör ja hea akustika sobib kontserdi korraldamiseks ning muusikateoste salvestamiseks. Kuna pühakoda on piiskoplik katedraal, siis kuulub siin esitatava muusikarepertuaari hulka ainult sakraalmuusika. Kontserdi kavandamisel ja muusikateose ettekandmisel palume sellega arvestada. Küsimuste korral võtta ühendust kogudusepreestriga.

2. Kontserdi kavandamisel võtta ühendust esmalt kirjalikulSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

3. Sooviavalduses märkida:

  • Kontserdi pealkiri, aeg, kestvus, 

  • Heliloojad

  • Esitajad

  • Vastutav isik /produtsent / dirigent

  • Piletiga – või – ilma piletita sündmus

  • Turvanõuded

  • Vajalikud prooviajad, läbimäng

4. Sooviavalduse rahuldamisel Peeter-Pauli koguduse poolt määratakse tasu/annetus kirikule ruumi kasutamise eest, kas salvestamiseks või kontserdi ettekandmiseks ning sõlmitakse kiriku ja korraldaja poolne kirjalik kokkulepe..

5. Kiriku poolne vastutav kontaktisik on Marge – Marie Paas – See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 52 86 326.

6. Alati tuleb arvestada liturgia toimumisega ja teiste kiriklike talitustega pühakojas nagu laulatus, matused, katehhees, pühapäevakooli tunnid jne. Üldjuhul on võimalik õhtuti kontserditega alustada alates kella 19.30. Pühapäevit kella 15.00-17.00 või 20.00-22.00.

Võta meiega ühendust ja leiame kokkuleppe väärika kontserti korraldamiseks. 

Loodame, et meie kaunis katedraalis saavad kõlada imelised heliteosed ning mis puudutab paljude inimeste hinge ja südant. 

Tallinna Pühade Apostlite Peetruse ja Pauluse katedraal

August 2021

 

Kontakt

Apostellik Administratuur Eestis
Vene 18
10123 Tallinn
Kantselei tel 6446367
kantselei.ppk@gmail.com

TOETA KIRIKUT!
Toeta kirikut vastavalt oma võimalustele ja südametunnistusele.
Ülekanded võib teha:
Rooma-katoliku kiriku Peeter-Pauli kogudus
a/k EE022200001120059545

Copyright © 2020 Katoliku Kirik Eestis. All Rights Reserved.

Search